שירותים

הלבנת שיניים

השיניים הלבנות נחשבות לסמל סטטוס של יופי ויוקרה משחר ההיסטוריה, ובתרבויות רבות נהגו לחפש שיטות טבעיות להלבנתן. שיטות רבות נמצאו כלא בריאות, ולפיכך התחום נחקר ומשתכלל מדי יום ביומו. שיניים לבנות הן למעשה הדבר הראשון שמבחינים בו בכל אדם, היוצר את הרושם הראשוני בעיני סובביו: שום דבר לא מקרין את מידת היופי והבריאות ששיניים צחות, בריאות, מסודרות ולבנות מקרינות. שיניים טובות מעידות על יחסו החיובי של אדם כלפי עצמו, והיות וכולנו משקיעים זמן במראה החיצוני שלנו, הלבנת שיניים עשויה להיות הטיפול שיעניק את האפקט רב ההשפעה ביותר. הדבר משפר את מידת הביטחון העצמי, הנראות ואופן ההבעה שלנו את עצמנו, בכל סוג של מפגש אנושי.

למי זה מתאים?

טיפולי הלבנת השיניים שאנו עורכים במרפאותינו מתאימים לכל אדם ובכל גיל, המעוניין לשפר ולהשביח את מראה שיניו ופניו. ההליכים מתבצעים באמצעות מכשור מתקדם והינם בטוחים וידידותיים עבור השיניים והחניכיים. יתרה מזאת, אין צורך להגיע לסדרת טיפולי הלבנה חוזרים ונשנים עבור השגת תוצאה – מדובר בהליך שאורך כ-50 דקות, ובסיומו מתקבלת התוצאה הסופית. ניתן לשוב אם ברצונכם לחזק ולהשיב אותה, כי טבען של השיניים להצהיב, בפרקי זמן שונים ולפי טעמו של כל אדם: אך למרבה המזל, תוכלו במהרה לבצע שוב את ההליך ללא כל נזק. הטיפול נוגע בשלמות מבחינת יעילותו בעולם היופי, הודות להליך הפשוט, היעיל והבלתי-מזיק, שמתבצע בזריזות רבה.

<

להסתכל בלבן של השיניים

הודות לטכנולוגיה הנמצאת בידינו כיום, והודות להתעדכנויות הרלוונטיות בכל נושאי ההלבנה ומחקרים המתבצעים בכל העולם, ניתן לומר כי השיטה בה אנו נוקטים בסמייל קליניק להלבנת השיניים אינה מזיקה ואף מועילה להן. ההלבנה מנקה את השיניים מכתמים ארוכי שנים, ואם עולה צורך בטיפולי אסתטיקה משלימים במרפאותינו, אלו ניתנים גם כן ובמירב המקצועיות.

כיצד מתבצע הטיפול

הליכי הלבנת השיניים מתבצעים על פי רוב באופן זהה: ראשית, לפני הטיפול, רופא יבחן את מצב השיניים והחניכיים שלכם. בראותו כי ההליך בטוח באופן וודאי, הרופא ימשיך ויבצע בו במקום את פרוצדורת ההלבנה. אנו בסמייל קליניק בוחרים להשתמש בשיטה להלבנת שיניים המבוססת על שימוש בנגזרת פירוקסיד, בשילוב עם מנורת UV. מנורת ה-UV מזרזת את החומר הפעיל, ואינה גורמת נזק לשיני המטופל. אין כל צורך בתחזוקת הטיפול בבית, מלבד הימנעות משתייה חמה או קרה במשך 24 שעות מתום הטיפול.

תוצאות מדהימות תוך 50 דקות

כאמור, תוצאה אחת אחידה מתקבלת בחלוף 50 דקות מרגע כניסתכם לטיפול, ומחזיקה מעמד עד לפעם הבאה בה תרצו להלבין את שיניכם. הישארות אפקט הלובן משתנה בין אדם לאדם ותלויה בגורמים סביבתיים ובגנטיקה, אולם על פי רוב חוזרים על טיפול הלבנת השיניים אחת לשנה וחצי. התוצאות אינן משקרות: לקוחות סמייל קליניק בוחרים בנו ונשארים איתנו, בזכות תוצאות שלא ניתן לערער עליהן. לנו בסמייל קליניק חשוב כי כל לקוח ייצא בדיוק עם החיוך עליו הוא חלם, בתוך דקות ספורות מרגע כניסתו. אנו משתמשים בשיטות הלבנת שיניים ידידותיות, אשר לפי דעת מומחים נמצאו יעילות ובריאות לשיניכם.

תוצאות שמדברות בעד עצמן

לקוחות ממליצים

לא האמנתי שאקבל תוצאה כזו… מושלם!

מוטי מויאל, חיפה

לא יכולה להפסיק לחייך! מאושרת.

ענת לוי, תל אביב

איזה צוות סבלני ומכיל, חוויה של שירות.

דניאל כהן, באר שבע

*בעקבות תקנות פרסום רופאי השיניים בישראל, נאסר עלינו להציג תמונות של לקוחותינו

סמייל קליניק חיפה


שדרות הפלי"ם 4, חיפה
03-6392549 :טלפון

סמייל קליניק הרצליה


בן גוריון 2, הרצליה
03-6392549 :טלפון

סמייל קליניק ראשון לציון


מזל אליעזר 4, ראשון לציון
03-6392549 :טלפון

תוצאות